Najsilniejsze uroki miłosne,  rytuał czarne wesele opinie,  rytuał miłosny opinie,  rytualiści opinie,  spętania miłosne opinie,  urok miłosny opinie,  uroki miłosne opinie

Czy rytuały białej magii działają?

Czy rytuały białej magii są wystarczające silne?

Jeśli chodzi o magię utarł się wyraźny podział pomiędzy czarną i białą magię. Rytuałami czarnej magii są rytuały voodoo i klątwy miłosne. Do rytuałów białej magii zalicza się na przykład rytuały archanielskie. Każdy rytuał polega na wytworzeniu jak największej energii w danym celu.

Po co stosuje się rytuały miłosne?

Magia miłosna stosowana jest w kilku podstawowych przypadkach:

-aby odzyskać partnera, który Cię zostawił

– aby zdobyć miłość osoby, która podoba Ci się

-aby polepszyć obecny związek

-aby zwiększyć powodzenie u płci przeciwnej

-aby przyciągnąć nową miłość do swojego życia

Nie ma czegoś takiego jak jedno skuteczne zaklęcie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Istnieje wiele różnych rytuałów, które są używane. Bardzo dobrą opinię mają rytuały egipskie, spętania miłosne, oraz rytuały wiccańskie. Rytuały archanielskie, które należą do białej magii mają trochę gorszą opinię, niektórzy uważają, że ich moc jest słabsza od pozostałych rytuałów. Czy jest to prawdą?

Otóż nie do końca. Fakty są takie, że skuteczność rytuału zależy głównie od osoby która wykonuje ten rytuał. Jeśli ktoś specjalizuje się w dziedzinie białej magii, wtedy można liczyć, że rytuał zakończy się sukcesem. Co bardzo wazne, rytuały białej magii nie mają skutków ubocznych. Jeśli rytuał powiedzie się, mozesz stworzyć z partnerem długoterminowy i stabilny związek.

Podsumowując, chciałam zwrócić uwagę na jeszcze jedną wazną sprawę. Jeśli chcesz skorzystać z magii miłosnej, musisz być pewna swojej decyzji. Pomimo, że rytuały białej magii są bezpieczne, to jednak jest to magiczna ingerencja. Musisz być pewna, że chcesz spędzić z daną osobą resztę życia. W innym wypadku nie ma sensu zamawiać rytuału miłosnego.

Please rate this

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *