Najsilniejsze uroki miłosne,  najświeższe opinie o urokach miłosnych,  rytuał czarne wesele opinie,  rytuał miłosny opinie,  rytualiści opinie

Czy warto stosować rytuały czarnej magii?

Czy warto stosować rytuały czarnej magii?

Rozpocznę od specyzowania pojęć- czarnej i białej magii. Czarna magia to zaklęcia, które są odprawiane w negatywnych celach. Przykładem rytuału czarnej magii jest klątwa miłosna, która ma sprawić, że dana osoba nigdy nie zazna szczęścia w miłości. Innym rytuałem czarnej magii jest zaklęcie voodoo, które odprawia się po to aby zdobyć miłość danej osoby. Niby w tych intencjach nie ma niczego negatywnego, aczkolwiek voodoo to tajemnicze zaklęcia wywodzace się z kultury afrykańskiej. Osoba będąca pod wpływem rytuału voodoo zachowuje się nienaturalnie i nie da się z taką osobą stworzyć długoterminowego związku. Dlatego te rytuały są odradzane.

Biała magia to zaklęcia odprawiane w pozytywnych intencjach. Typowymi przykładami białej magii są rytuały na zwiększenie powodzenia u płci przeciwnej, rytuały na przyciągnięcie miłości, rytuały archanielskie.

Istnieją też rytuały z pogranicza białej i czarnej magii, takie jak spętania miłosne, rytuały egipskie, rytuały wiccańskie. Są one odprawiane w pozytywnych intencjach, aczkolwiek na wyczucie określa się je jako rytuały z pogranicza.

Każdy z wyżej wymienionych rytuałów różni się od siebie. Chodzi o rekwizyty, oraz wypowiadane zaklęcia podczas rytuałów. Innych rekwizytów używa się podczas rytuałów archanielskich, a innych podczas rytuałów egipskich.

Najważniejszą sprawą jest jednak osoba wykonująca urok miłosny. Jeśli chcesz, aby rytuał okazał się skuteczny musisz znaleźć doświadczonego spell caster. Nie jest to prostą sprawą, ale przeglądając wiele stron internetowych i wiele stron z opiniami można znaleźć kilku rytualistów, którzy wydają się być wiarygodni. Unikaj rytualistów, którzy obiecują szybkie efekty (na przykład w ciągu 48 godzin). Nie ma możliwości, aby zaklęcie zadziałało tak szybko. Na efekty zazwyczaj czeka się nawet do 4 miesięcy.

Please rate this

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *