Rytuały miłosne, urok miłosny opinie, rytualiści opinie,  rytuały wiccańskie opinie,  skuteczne uroki miłosne,  skuteczny rytualisci,  spętania miłosne opinie,  urok miłosny opinie,  uroki miłosne opinie

Czym jest czarna magia?

Chciałbym za pomocą tego artykułu wyjaśnić moje rozumienie czarnej magii.

Od tysięcy lat wiadomo, że ludzie w kryzysie radzą sobie z normami i wartościami religijnymi – nie tylko po to, by czerpać siłę ze swojej wiary. Wiara zawsze nam pomaga – gdy potrzebujemy czegoś nadprzyrodzonego, co da nam nadzieję, gdy wszystkie ziemskie rzeczy nas zawiodą. W wierze chrześcijańskiej postać diabła wydaje się odgrywać rolę przerażającą, straszną, złą i opętaną. W starożytnych pismach diabeł jest jednak czymś innym – mianowicie naturalnym bóstwem, które działa, aby chronić wszystkie żywe istoty, czy to ludzkie, czy zwierzęce, i pomagać słabym.

Diabeł nie odgrywa żadnej roli w czarnej magii !

Ale urwijmy się w tym momencie – bo absolutnie ważne jest, aby wiedzieć (!), że moje rozumienie czarnej magii nie ma NIC wspólnego z symbolem wiary chrześcijańskiej. W tym momencie nie zderzasz się ani z Bogiem, ani z diabłem. Nie musisz przechodzić przez żadne egzystencjalne pytania religijne, ponieważ diabeł nie odgrywa roli w pracy z czarną magią.

Czarna magia w zaklęciach miłosnych

Przejdźmy do czarnej magii. Kolor czarny kojarzy nam się z czymś ciemnym, niebezpiecznym i złym. Ale tak nie jest. Chciałabym wyjaśnić Ci bardziej szczegółowo rozumienie czarnej magii na przykładzie zaklęć miłosnych. Osoby cierpiące na chorobę miłosną zawsze przechodzą przez najbardziej skrajne i bolesne uczucia, jakie człowiek jest w stanie odczuwać. To boli, paraliżuje ich, czują się opuszczeni i samotni. Ich stan można porównać do swoistej bezsilności, gdyż nie potrafią znaleźć niczego, co mogłoby ten stan zrewidować, uczynić bardziej znośnym lub zlikwidować. Wielu opisuje taką beznadzieję, która wprowadziła ich w stan wyjątkowy. Ale pozwolę sobie wyjaśnić jedną rzecz: To załamanie nie jest wyjątkiem, ale regułą przy złamanym sercu. Każdy z nas był w tym momencie i wie, jak ciężko jest to znieść.

Czarna magia jednak pomaga!

Więc jeśli skorzystasz z usług czarnej magii, aby uzyskać swoje osobiste szczęście, to możesz być pewien, że będziesz całkowicie zrozumiany. Najwazniejsze są Twoje intencje- jeśli są one pozytywne to wtedy rytuały czarnej magii również będą dla Ciebie pomocne. Nazwa czarna magia odstrasza, ale to tylko nazwa. Jeśli kochasz daną osobę to masz prawo użyć rytuału czarnej magii.

Please rate this

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *