Najsilniejsze uroki miłosne,  rytuał miłosny opinie,  rytualiści opinie,  rytuały egipskie opinie,  rytuały miłosne,  skuteczne uroki miłosne,  skuteczny rytualisci,  urok miłosny opinie

Magia-anielska.pl opinie

Na magia-anielska.pl umieszczona jest oferta rytuałów miłosnych, finansowych oraz oczyszczających. Oto ceny wybranych rytuałów:

Rytuał archanielski przyciągający miłość 600 zł

Rytuał miłosny 10 dniowy – 800 zł

Urok miłosny 5 dniowy 500 zł

Rytuał bogactwa 400 zł

Zdejmowanie klątwy 300 zł

Oczyszczenie energetyczne 400 zł

Jeśli ktoś korzystał z oferty bardzo prosze o podzielenie się opinią.

Please rate this

13 komentarzy

 • ghf

  tender, a czy Twój przypadek jest ciężki? Mąż złozył papiery rozwodowe, a mi zależy na tym, aby go odzyskać. Zastanawiam się czy ten rytuał byłby w stanie uratować moje małżeństwo.

 • tender

  W moim przypadku, mężczyzna zostawił mnie po 2,5 latach bycia w związku. Nie byliśmy jeszcze zaręczeni, ale liczyłam na to, że niebawem to nastąpi. Stało się zupełnie inaczej, on odszedł ode mnie, mówiąc że dusi się w związku:(

 • tender

  Witam ponownie. Rytuał zadziałał. Dwa miesięce temu odnowilismy kontakt, a potem sprawy potoczyły się już dość szybko, zaczęliśmy się spotykać, a po kilku spotkaniach wróciliśmy do siebie. Powrót nastąpił prawie 3 tygodni temu.

 • natalka

  Co powiecie o rytuale na uzdrowienie relacji? Od kilku miesięcy nie potrafię dogadać się z partnerem. Zastanawiam się, czy ten rytuał by pomógł.

 • lekka

  Rytuał Archanielski zadziałał po 12 tygodniach od zamówienia. Pierwszych kilka tygodni nie działo się nic szczególnego, męzczyzna wciąż nie odzywał się do mnie, a ja traciłam nadzieję. Po 7 tygodniach od skorzystania, odnowiliśmy kontakt, on zaczął regularnie do mnie pisać. Potem doszło do kilku spotkań, aż wreszcie on zaproponował, abyśmy ponownie zostali parą. Nasza relacja układa się w porzadku i mam nadzieję, że tak pozostanie.

 • julia

  Odzyskałam mężczynę z którym byłam związku przez długie 5 lat. Zostawił mnie, ponieważ znudził się naszą relacją. Nie potrafiłam mu uwierzyć, kiedy mnie zostawiał. On ma 35 lat, ja 32, byłam pewna, że będziemy ze sobą do końca życia. Miesiąc po tym, jak mnie zostawił, postanowiłam zrobić wszystko, żeby spróbwać go odzyskać. Natrafiłam na strony z artykułami o magii miłosnej. Zdecydowałam się na użycie rytuału białej magii z magia-anielska.pl. Rytuał przyniósł rezultaty, chociaż nie liczyłam na cuda. Po dwóch miesiącach od zakończenia rytuałów, on poprosił mnie o powrót. Znowu jesteśmy razem. Pozdrawiam.

 • otka

  Jestem pozytywnie zaskoczona działaniem rytuału archanielskiego. Skorzystałam z tego rytuału, ponieważ nie chciałam używać czarnej magii, gdyż obawiałam się skutków ubocznych. Rytuał archanielski zadziałał w ciągu 11 tygodni od zamówienia, kiedy to mężczyzna zaproponował, abyśmy dali sobie kolejną szansę. Zgodziłam się i znowu jesteśmy ze sobą.

 • mlika

  Skorzystałam z rytuału miłosnego 10 dniowego, ponieważ chciałam zdobyć faceta, który podobał mi się od kilku lat. Próbowałam go podrywać, ale on nie reagował, widziałam po nim, że nie jest zainteresowany powazniejszą relacją. Po rytuale sytuacja zaczynała się powoli poprawiać na lepsze. Zaczęliśmy więcej ze sobą rozmawiać i spotykać się. Po kilku tygodniach spotkań bardziej na luzie, doszliśmy do wniosku, że zostaniemy parą. Jesteśmy ze sobą od 6 tygodni i mogę jasno stwierdzić, że naprawdę do siebie pasujemy. Pozdrawiam.

 • Olicka

  Witam wszystkich. Jestem zadowolona z efektów 10 dniowego rytuału miłosnego. Opiszę w kilku zdaniach swoją sytuację. A więc mężczyzna rozstał się ze mną bez powodu- przynajmniej moim zdaniem. Nie kłóciliśmy się zbyt wiele. Myslałam, że nasz związek przetrwa. Miłych chwil było zdecydowanie wiecej od tych negatywnych. On mimo tego podjął decyzję, że pójdzie w swoją stronę. Próbowałam go odzyskać zwykłymi sposobami, ale nie dawały one efektów, on nie odpisywał na moje wiadomości. Po zamówieniu rytuału miłosnego, już po 2 tygodniach były widoczne pierwsze rezultaty – on odnowił ze mną kontakt. Zaczeliśmy spotykać się i powoli wyjaśniać sobie nieporozumienia. Po kilku tygodniach takich spotkań, zostalismy ponownie parą. Bardzo mocno licze na trwałość efektów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *