Najsilniejsze uroki miłosne,  rytuał czarne wesele opinie,  rytuał miłosny opinie,  rytualiści opinie,  rytuały egipskie opinie,  rytuały wiccańskie opinie,  skuteczne uroki miłosne,  spętania miłosne opinie,  urok miłosny opinie,  uroki miłosne opinie

Mysticum.pl opinie

Aktualizacja 15.10.2023

Na stronie mysticum.pl umieszczona jest oferta rytuałów miłosnych, finansowych, oczyszczających, wróżb i horoskopów. Oto ceny wybranych rytuałów:

Urok miłosny klasyczny 500 zł

Spętanie miłosne 700 zł

Rytuał egipski 1000 zł

Rytuał odpowiedzialności 300 zł

Rytuał Wiccański 1000 zł

Rytuał czarne wesele 1000 zł

Zdejmowanie klątw i uroków 500 zł

Oczyszczenie aury 500 zł

Rytuał bliskości 500 zł

Rytuał miłosny Archaniołów 700 zł

Rytuał na przyciągnięcie pieniędzy 500 zł

Rytuał na wierność partnera 500 zł

Rytuał na szczęsliwe zakończenie 500 zł

Rytuał separacyjny 500 zł

Rytuał przyciągnięcia nowej miłości 500 zł

Jeśli ktoś korzystał z tej oferty bardzo proszę o podzielenie sie opinią.

Please rate this

43 komentarze

 • ZupaOgórkowa

  Witam. Jestem po rytuale egipskim. Moja sytuacja jest trudna, wyjechałam z mężczyzną za granice i on mnie tam zostawił. Znalazł sobie inną kobietę, przez pierwsze 2 miesiące nie mogłam się pozbierać. Będąc szczera nie liczę na wiele, ale musiałam zrobić coś, żeby on znowu był ze mną.

 • ZupaOgórkowa

  Jakieś efekty są, ponieważ wiem, że oni już nie są razem. Ponadto odnowił ze mna kontakt, ale ten kontakt polega na wymianie sms-ów. Nie spotykamy sie normalnie.

 • ZupaOgórkowa

  Udało sie, moge stwierdzić że rytuał przyniósł rezultaty. Jesteśmy ponownie razem od dwóch tygodni, on żałuje tego że mnie zostawił i robi wszystko żeby to naprawić. Nadal noli mnie to, jak on mnie wtedy potraktował, byliśmy razem, mieliśmy wspólne plany, wyjechaliśmy za granicę aby zarobić pieniądze na nasze wspólne mieszkania, a on mnie zostawił dla innej… mimo tego staram się już o tym nie myslec, najwazniejsze dla mnie jest to, że znowu jestesmy para, ja wciąż go kocham i myślę on mnie też.

 • awca

  Dziękuję za odpowiedź. A możesz powiedzieć jakie miałaś odczucia w dniach wykonywania rytuałów? Czytałam że może być z tym różnie.

 • gabriela

  Dziękuję. Póki co sytuacja pozostaje bez zmian. Nadal utrzymuje kontakt z mężczyzną, ale jest on zdawkowy. On odszedł ode mnie ponieważ powiedział że się wypalił. Ogromnie licze na to, że rytuał sprawi że znowu będziemy razem.

 • gabriela

  Widzę wyraźną poprawę. Zaczęliśmy ponownie się spotykać. Do powrotu droga jeszcze daleka, tak mi się wydaje, ale jest znacznie lepiej niż wcześniej.

 • gabriela

  Sprawy między nami układają się coraz lepiej. Widujemy się czesto, on sam wychodzi z propozycjami spotkań. Nie chcę zapeszać, ale czuję że może być dobrze.

 • joszkoa

  Od siebie polecam oczyszczenie aury. Skorzystałam z rytuału ponieważ byłam osłabiona przez dłuższy czasm brakowało mi chęci do życia. Teraz po 4 miesiącach od oczyszczenia moje życie poprawiło się, ponownie mam chęci do samorozwoju, chce mi się poznawać nowych ludzi. Pozdrawiam.

 • gabriela

  Przepraszam, ze nie pisałam, ale byłam zabiegana. Rytuał powiódł się, wróciliśmy do siebie ponad 3 tygodnie temu. W tej chwili układa się miedzy nami bardzo dobrze, lepiej niż przed rozstaniem. Oby tak pozostało. Pozdrawiam wszystkich.

 • Ylka

  Witam. 4 miesiące temu skorzystałam z usług strony mysticum i zamówiłam rytuał egipski. Byłam w trudnej sytuacji miłosnej, ponieważ mężczyzna odszedł ode mnie do innej kobiety. Nie liczyłam na wiele, ale miałam nadzieję, że rytuał przyniesie rezultaty. Na szczęście tak się stało, po 2 miesiącach od odprawienia rytuałów, mężczyzna odszedł od tematj kobiety i odnowił ze mną kontakt. Po kilku spotkaniach ze mną, on sam zaproponował, abyśmy do siebie wrócili. Teraz jestesmy znowu razem od ponad miesiąca i póki co układa nam się świetnie. Pozdrawiam.

 • pchełka

  Po rytuale egipskim z mysticum odzyskałam mężczyznę, który mnie zostawił. Odszedł, ponieważ był znudzony naszą relacją, która trwała dwa lata. Powiedział, że chce spróbować innego życia, nowych wyzwań. Byłam załamana jego słowami i nie miałam sił do życia. Zaczęłam szukać sposobów na to, że on jednak do mnie wrócił. W taki sposób odnalazłam stronę mysticum.pl . Postanowiłam, że spróbuję rytuału egipskiego i dzięki temu być może odzyskam tego mężczyznę. Rytuał przyniósł efekty w ciągu 3 miesięcy. Podczas okresu oczekiwania miałam wiele chwil zwątpienia. Na szczęście koniec końców wszystko wyszło dobrze i znowu jesteśmy razem.

 • Magnolia

  Po tym jak zostawił mnie mężczyzna z którym byłam przez ponad 3 lata, nie umiałam pozbierać się do życia. To mnie skłoniło do poszukiwań szansy na to, żeby go odzyskać. W taki sposób natrafiłam na stronę mysticum.pl. Zdecydowałam, że spróbuję rytuału egipskiego, o którym wyczytałam na innych stronach, że ma wysoką skuteczność. I rzeczywiście rytuał zadziałał. Po prawie 3 miesiącach oczekiwania, mężczyzna zaproponował mi powrót. Jesteśmy razem od ponad miesiąca i układa się nam bardzo dobrze. Pozdrawiam.

 • Gośka

  Witam wszystkich. Opisze w kilku słowach moją sytuację miłosną. Poznałam faceta w których bardzo szybko zakochałam się. Jest ode mnie kilka lat starszy, zaimponowało mi jego zachowanie, to jak bardzo starał się o mnie. Po ponad roku bycia razem, zaczęło psuć się między nami. Coraz bardziej oddalaliśmy się od siebie, przestawaliśmy rozumieć się. On w końcu postanowił ze mną zerwać. Wydawało mi się, że poradzę sobie bez niego, ale niestety pomyliłam się. Po dwóch miesiącach bez jego obecności, zaczęłam usychać. Czułam się fatalnie bez niego. Dlatego zamówiłam rytuał egipski. Strona mysticum.pl spodobała mi się i dlatego skorzystałam własnie z tej strony. Rytuał faktycznie zadziałał. Mężczyzna po 3 tygodniach od zamówienia odnowił ze mną kontakt, następnie zaczęliśmy spotykać się ze sobą. Po ponad 10 tygodniach, doszliśmy do wspólnego wniosku, żeby spróbowac po raz kolejny. Jesteśmy ponownie parą od dwóch tygodni, mam nadzieję, że ta druga próba bycia razem, zakończy się tym, że będziemy ze sobą już do końca życia.

 • Natalia

  Polecam rytuał egipski, który sprawił, że w ciągu 11 tygodni mężczyzna do mnie wrócił. Zamówiłam, ponieważ byłam w nieciekawej sytuacji, po tym jak opuścił mnie mężczyzna. Nie odszedł do innej kobiety, ale uznał że do siebie nie pasujemy. Był to dla mnie duży ból, ponieważ byliśmy ze soba od półtora roku. Rezultaty rytuałów przychodziły stopniowo, najpierw odnowiliśmy ze soba kontakt, potem coraz częściej spotykaliśmy się, aż w końcu doszliśmy do wniosku, że spróbujemy ze soba ponownie. Pozdrawiam i Wam także życzę szczęscia w miłości.

 • Eltja

  Polecam rytuał egipski. Zamówiłam ponad 3 miesiące temu, i mężczyzna wrócił do mnie. Jestesmy znowu razem od 3 tygodni. Efekty rytuałów przychodziły stopniowo, najpierw on odnowił ze mną kontakt, zaczęlismy znowu ze sobą pisac i spotykac się. Po kilku tygodniach takich spotkań, zaproponował żebyśmy znowu zostali parą. Jestesmy znowu ze sobą i świetnie się dogadujemy.

 • Fiolka

  Polecam spętanie miłosne. Zamówiłam ten rytuał, ponieważ opuścił mnie mężczyzna z którym byłam przez pół roku. Zaczął spotykać się z kimś innym, nie byli oficjalną parą, ale wiem że spotykali się. Dlatego skorzystałam z magii miłosnej i nie zawiodłam się. Już po 3 tygodniach od zamówienia rytuału, oni przestali się ze sobą spotykać. Po kolejnych kilku tygodniach, on zaczął znowu spotykać się ze mną, aż w końcu zostaliśmy znowu parą. Naprawdę polecam, jestem mega zadowolona z rezultatów.

 • pylka

  Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Rytuały miłosne z mysticum są skuteczne. W moim przypadku zadziałało spętanie miłosne, które zamówiłam dlatego, że chciałam odzyskac mężczyznę, który zostawił mnie bez żadnego powazniejszego powodu. Z tego co widziałam, on zwyczajnie znudził się moją obecnością i naszym zwiazkiem. To mnie skłoniło do skorzystania z magii miłosnej. Po zakończeniu spętan, otrzymałam zdjęcia jako dowód odprawionych rytuałów. Zdjęcia te zrobiły na mnie wrażenie i dodawały otuchy w chwilach oczekiwania na rezultaty. Te nadeszły po 11 tygodniach, kiedy to on dosyć niespodziewanie zaproponował mi spotkanie podczas, którego przeprosił mnie za to że mnie zostawił i poprosił o kolejną szansę, na co ja zgodziłam się. Jesteśmy ponownie razem od 2 miesięcy i tym razem licze, że będziemy już ze sobą do końca życia.

 • Muszkaa

  Skorzystałam ze spętania miłosnego, ponieważ chciałam zdobyć faceta, który podobał mi się od kilku lat. Próbowałam go podrywać, ale on nie reagował, widziałam po nim, że nie jest zainteresowany powazniejszą relacją. Po rytuale sytuacja zaczynała się powoli poprawiać na lepsze. Zaczęliśmy więcej ze sobą rozmawiać i spotykać się. Po kilku tygodniach spotkań bardziej na luzie, doszliśmy do wniosku, że zostaniemy parą. Jesteśmy ze sobą od 6 tygodni i mogę jasno stwierdzić, że naprawdę do siebie pasujemy. Pozdrawiam.

 • Thela

  Osobiście polecam rytuał wiccański. Zdecydowałam się na ten rytuał, ponieważ na kilku stronach o magii wyczytałam, że ten rytuał naprawdę ma dużą moc. A potrzebowałam naprawdę silnego zaklęcia, ponieważ mężczyzna, którego kocham i z którym byłam 3 lata, odszedł ode mnie, ponieważ stwierdził, że jest zmęczony naszym związkiem. Po zakończeniu rytuałów spokojnie czekałam na efekty. Przez pierwszych 5 tygodni nie działo się nic. Po tym czasie, sytuacja zaczęła się dość szybko poprawiac, odnowiliśmy ze sobą kontakt, i zaczeliśmy się ponownie spotykać. Po kilku spotkaniach uznaliśmy, że spróbujemy po raz kolejny. Jestem niesamowicie zadowolona z rezultatów. Pozdrawiam.

 • Monta

  Miesiąc temu zamówiłam spętanie i od tego czasu moja relacja z mężczyzną poprawiła się. Dam znać czy rytuał zadziałał.

 • Monta

  Spętanie zadziałało, jesteśmy razem od ponad tygodnia. Jestem zaskoczona rezultatem, oczywiście pozytywnie, ponieważ rytualista po odprawieniu rytuału określił szanse powodzenia na niewiele ponad 50%

 • Emka

  Rytualy z mysticum rzeczywiście działają. W mojej sytuacji pomógł rytuał wiccański, który zamówiłam ponieważ odszedł ode mnie mężczyzna i nie utrzymywał ze mną kontaktu przez ponad dwa miesiące. Chciałam go odzyskać za wszelką cene i doszłam do wniosku, że muszę spróbowac bardzo silnego rytuału. O rytuale wiccańskim wyczytałam, że ma bardzo dużą moc i dlatego się zdecydowałam. Początkowo rytuał nie dawał efektów, ale w 5 tygodniu od odprawienia, mężczyzna odezwał się do mnie. Zaczęliśmy ze sobą pisac, a potem spotykać się ze sobą. Po 3 miesiącach od odprawienia rytuałów on mi zaproponował powrót, na co ja oczywiście przystałam. Jestem ogromnie zadowolona z rezultatów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *