Najsilniejsze uroki miłosne,  rytuał czarne wesele opinie,  rytuał miłosny opinie,  rytualiści opinie,  urok miłosny opinie,  uroki miłosne opinie

Wróżby i rytuały miłosne

Zdecydowałam się napisać ten artykuł, ponieważ niektórzy ludzie poprzez wróżby stają się zakładnikami przepowiedni. Musicie pamiętać, że osoba wróżąca bardzo stara się przepowiedzieć jak najlepiej Waszą przyszłość, sprawdzalność wróżb jest zazwyczaj całkiem spora, co jednak nie znaczy, że 100%

Dlatego nie wolno ślepo wierzyć w to co usłyszy się od wróżbity czy wróżbitki. Dotyczy się to zarówno wróżb pozytywnych jak i negatywnych. W przypadku pozytywnych, często osoba słysząca taką wróżbę osiada na laurach, nie chce się jej starać i liczy na samo przepowiednię. To duży błąd, bo potem mija czas, a wróżba wcale nie spełnia się. Taki człowiek ma pretensje do wróżbitki, a prawda jest taka, że gdyby się starał to wróżba najprawdopodobniej sprawdziłaby się, ponieważ była wypowiadana w czasie kiedy zamawiający ją był osobą obrotną, starającą się i prowokował los do pozytywnych wydarzeń.

Działa to także w przypadku negatywnych wróżb. Nie bierzcie ich za pewnik. Istnieje bardzo duża szansa, że jeśli będziecie starać się to unikniecie tej negatywnej przepowiedni. Pamiętajcie, aby nie kierować się ślepą wróżbą, ale mieć też sporo kontroli nad własnym życiem.

Ponadto chce również zahaczyć o tematykę magii miłosnej. Przedstawię kilka najbardziej znanych rytuałów.

Rytuał Czarnego Wesela nawiązują do mitologii słowiańskiej, są stosowane także teraz. Mimo tego wiele wróżek, magów podważa sens stosowania tego typu zaklęć, uważając, że choćby rytuały egipskie, czy spętania miłosne mają znacznie większą moc. Dlaczego tak się dzieje?

Otóż nie do końca znana jest geneza czarnych wesel. To znaczy, wiadomo że wzięły się z kultury słowiańskiej, ale nie wiadomo czy były to zaklęcia bezpośrednio powiązane z miłością, czy były wykonywane przy innych obrzędach. Rytualiści, którzy chcieli próbować takich rytuałów mieli problem z doborem właściwych rekwizytów do odprawienia rytuałów, a jak wiadomo te rekwizyty muszą jak najbardziej odzwierciedlać te które były używane przez naszych przodków. Z takich powodów, wielu rytualistów zrezygnowała z odprawiania rytuałów Czarnego Wesele, skupiając się na innych, pewniejszych rytuałach.

A jakie jest moje zdanie? Na pewno najwięcej zależy od odprawiającego rytuał, jeśli jest to człowiek z doświadczeniem, mag, zajmujący się rytuałami od wielu lat, to z pewnością istnieje szansa, że taki rytuał zadziała. Ale na pewno rytuały egipskie, Wiccański itd są ogólnie bardziej skuteczne.

Spętania miłosne nie bez powodów uchodzą za najbardziej skuteczne. Ich działanie zazwyczaj jest powolne, ale bardzo skuteczne. Takie rytuały charakteryzują się nawet 80% skutecznością.

W jaki sposób działa spętanie miłosne? Na początku, przez pierwszych kilka tygodni może nie dziać się zupełnie nic. Dopiero potem moc spętań miłosnych nabiera rozpędu. Zazwyczaj objawia się to tym, że partner zaczyna szukać z nami kontaktu, nawet jeśli wcześniej kontakt Wam się urwał. Dochodzi do wymiany wiadomości, czy to sms-owych, czy też na portalach społecznościowych. Potem zaczynacie się ponownie spotykać, i ze spotkania na spotkanie, coraz bardziej przybliżać się do siebie. W końcu wspólnie dochodzicie do wniosku, że można by spróbować ze sobą raz jeszcze. Cały proces może potrwać nawet kilkanaście tygodni, i czasami zdarza się być zniecierpliwiony oczekiwaniem na rezultaty. Mimo wszystko warto cierpliwie czekać, ponieważ działanie magii miłosnej jest długoterminowe.

Please rate this

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *